Rekonstrukce dětského pavilonu

V pondělí 12.7. začne rekonstrukce sociálních zařízení dětského pavilonu (budova C) Polikliniky Otrokovice. Cílem projektu je upravit prostředí dětského pavilonu do podoby hodné 21. století a vytvořit důstojné prostředí, které bude přátelské k dětem, jejich rodičům i k ošetřujícímu personálu. Projekt s rozpočtem bezmála 3 miliony Kč bez DPH se rozhodly sponzorskými dary podpořit jak soukromé společnosti, tak i město Otrokovice. Celková výše darů dosáhla více než 1 milion Kč, všem dárcům za jejich štědrost samozřejmě děkujeme.

Omlouváme se za omezení, která s sebou rekonstrukce přinese, provoz všech ordinací by však měl zůstat neomezen. Sociální zařízení bude pacientům k dispozici v hlavní budově (A).