Aktuality

Opatření pro snížení energetické náročnosti budov Městské polikliniky Otrokovice

Uplynulý víkend byla zahájena realizace projektu Opatření na snížení energetické náročnosti budov Městské polikliniky Otrokovice. Jde o soubor opatření sestávající z výměny svítidel, zateplení střech a instalace fotovoltaiky včetně bateriového úložiště. Projekt za více než 14 milionů Kč bez DPH realizujeme s využitím dotačního titulu SFŽP ČR a za významné finanční spoluúčasti města Otrokovice.

Začali jsme výměnou svítidel ve společných prostorách. Všechny práce se samozřejmě realizují za provozu polikliniky. Snažíme se o to, aby dopad na provoz ordinací i dalších služeb byl co nejmenší. Omlouváme se za nepříjemnosti způsobené probíhajícími pracemi.